Díjeső a Színistúdiónak a SCHERZO-n

A Csabai Színistúdió a XXII. SCHERZO – Amatőr Musical Színpadok Országos Fesztiválján, valamint a fesztivál keretében rendezett Szóló- és Duett Énekversenyen összesen 14 díjat zsebelt be. GRATULÁLUNK A CSAPATNAK!

Alább a teljes eredménylista:

Szakmai zsűri (Kovács Gábor Dénes, Nagy Anikó, Bakó Gábor) helyezések:

Musicalek, zenés játékok kategória  
1. helyezés Csabai Színistúdió : SST2 (Rendezte: Kerepeczki Nóra)
2. helyezés Parlando Színház: A padlás (Rendezte: Kovács Róbert)
3. helyezés Gézengúzok:  Macskaland (Rendezte: Zachár Zsuzsa)
Musical- és dalösszeállítás kategória
1. helyezés Clap and dance: Love in the dark (Rendezte: Dr. Deákné Tóth Veronika)
2. helyezés 4-dance Club Tánc és Musicalstúdió: Egy generáció-k  (Rendezte: Hutter Linda)
3. helyezés A. Zenés Diákszínpad: A váró (Rendezte: Vágó Zsuzsa és Marinkovics Zsófia)

 

Abszolutórium (A szakmai zsűri és a diákzsűri egymástól függetlenül bírálja el az előadásokat. Abban az esetben, ha a diákzsűri és a szakmai zsűri szerint is ugyanaz az előadás a legjobb a kategóriájában, a csoport megkapja az abszolutórium díjat is.) Csabai Színistúdió: SST 2 (Rendezte: Kerepeczki Nóra)

Diákzsűri (Réger Wanda és Szojka Cinthia Daniella) legjobb előadás

Musicalek, zenés játékok kategória  
1. helyezés Csabai Színistúdió: SST 2 (Rendezte: Kerepeczki Nóra)
Musical- és dalösszeállítás kategória  
1. helyezés Parlando Színház: Memoár  (Rendezte: Kovács Róbert)

Különdíjak:

 Legjobb énekesnő Király M. Alexandra (Csabai Színistúdió)
Legjobb énekes Ármos Zoltán  (Parlando  Színház)
Legjobb táncosnő Eleki Gréta (Clap and dance)
 Legjobb táncos Józsa Bence (Csabai Színistúdió)
 Legjobb női szereplő Kovács Laura (Csabai Színistúdió)
 Legjobb férfi szereplő Józsa Bence (Csabai Színistúdió)
 Legjobb rendezés Kovács Róbert  (Parlando Színház: A padlás)
Legjobb koreográfus Hutter Linda ( 4 dance Club Tánc és Muscalstúdió)
Legjobb pillanat  Puskás Dániel (Otthon Theatrum Társulat)
Legjobb gyerekszereplő Salamon Laura (Mágnes Színház)

Mogyorósi Marcell (Parlando Színház)

Oroszi Márk (4-dance Club Tánc és Musicalstúdió)

Szcenika-díj (csapatdíj) Csabai Színistúdió
 Különdíjak Legjobb mellékszereplő – Dorgai Nóra (Mágnes Színház)

Színészmesterség díj – csapatdíj: Csabai Színistúdió

commedia dell’arte díj (családi díj) – Inotay Nóra, Inotay Gergely, Inotay Réka  (Parlando Színház)

Legjobb kreatív alkotótárs– Nemcsók Nóra (A. Zenés Diákszínpad )

Miklós Tibor Emlékdíj Hutter Linda (4-dance Club Tánc és Musicalstúdió)

Diákzsűri különdíja:

Nagyme-NŐ díj (lány) Lendvai Sára (Gézengúzok)
Nagymenő díj (fiú) Józsa Bence(Csabai Színistúdió)

Minősítések:

Arany minősítés Csabai Színistúdió: SST 2

Parlando Színház: A padlás

Ezüst minősítés Clap and dance: Love in the dark

4-dance Club Tánc és Musicalstúdió: Egy generáció-k

Bronz minősítés Otthon Theatrum: A háromágú tölgyfa tündére

Mágnes Színház: Ki leszek én?

A.Zenés Diákszínpad: A váró

Parlando Színház: Memoár

Gézengúzok : Macskaland

Szóló- és Duett Énekverseny

Szóló énekverseny I. korcsoport (10-16 éves kor között):

  1. hely: Hollósi Tünde Júlia
  2. hely: Inotay Réka Lili
  3. hely: Laczkó Bálint

Szóló Énekverseny II. korcsoport (17 – 30 éves kor között)

  1. hely: Seres Adél
  2. hely: Dichter Dóra
  3. hely: Szondi Tamás

Különdíjak:

Lakatos Rudolf – muzikalitás díj

Vozár M. Krisztián – alkotótárs díj

Babinszki Virág – ígéretes tehetség díj

Nemczov Klaudia – átdolgozás díj

Király M. Alexandra és Kovács Laura – attraktivitás díj

Tóth Geri – a legjobb előadásmód

Duett Énekverseny:

  1. hely: Szondi Tamás és Szondi Péter
  2. hely: Tóth Géza Gergő és Józsa Bence
  3. hely: Babinszki Virág és Szijártó Dorina

 

A rendezvény támogatója: